Veríš, tak to dokážeš!!!

Krásny deň prajem všetkým kedže mnohí z nás ideme v rôznych energiách je pre nás v podstate dôležitá Energetická ochrana .Zaznelo tu pár otázok ako sa chrániť tak som si povedala že by sa vám toto mohlo hodiť.

Ako sa chrániť pred energetickými útokmi iných ľudí? Najdôležitejšie je uvedomiť si, že nikto nikdy nemá silu na nás negatívne pôsobiť, ak si udržujeme silnú auru a nepripustíme, aby nad nami niekto získal moc. Záleží vždy len na nás, či sa chceme do výmeny energie zapojiť, alebo nie. To, že niekto stojí vedľa nás, ešte neznamená, že jeho energia prejde na našu alebo na ňu bude pôsobiť.Každý máme v poslednej aure vonkajšiu vrstvu ochrannej energie. Tá obaľuje a chráni aurické vajce a pripomína tenkú membránu. Ak sme zdraví a vyrovnaní, je táto ochranná vrstva pružná a pevná. Akonáhle nám ale nie je dobre, zoslabne a stane sa priepustnejšia. V normálnom stave sa každá energia, už na nás niekto namieril, od tejto vrstvy odrazí. Ak sme však oslabený, negatívne, energie cez ňu prejdu a spôsobia škody v ďalších vrstvách aury.

Ja osobne som nebola chorá ani nepamätám.Aj keď všetci okolo mňa prekonávali chrípku.

Diamantová ochrana

Položte si ruky pohodlne pred seba na stehná. Končeky ukazovákov a palcov rúk sa dotýkajú, a vytvárajú tak tvar diamantu alebo slzy. Zvyšné prsty ohnite a prsty pravej ruky položte cez prsty ľavej ruky. Rukami tak vytvoríte ochranný „diamant“, ktorým sa uzavrie váš energetický obvod.Kúzlo tohto postupu spočíva v tom, že je veľmi nenápadný, a nikto tak nemusí vedieť, čo robíte alebo prečo to robíte,takže ho môžete robiť kedy sa Vám zachce.

Silnejšia ochrana

Pred dôležitým jednaním alebo prijímacím pohovorom si môžete vytvoriť ešte silnejšiu ochranu, s ktorej pomocou vás už len tak niekto nezastraší. Položte ľavú ruku na chrbát pravej ruky a potom dlaň pravej ruky pritlačte na solárny plexus. Súčasne si zreteľne a odhodlane povedzte:“Moja energia nikam nepôjde. Moja energia je stále so mnou.“Pracujte na sebe a hlboko do mysle si uložte myšlienku, že vás nikto nikdy nemôže ovplyvniť. Ak budete toho cvičenie vykonávať často nikdy už v prítomnosti niekoho iného nebudete cítiť strach alebo panikáriť. Vaša energia sa bude stále nachádzať v rovnováhe a len tak niečo ju z nej nevyvedie.

Sebaobrana vlastným vnútrom

Ak máte pocit, že budete vystavení psychickému nátlaku alebo že sa vám niekto pokúša poškodiť mentálnu energiu tým, že do vás zaseje semeno strachu, úzkosti a bezmocnosti, mali by ste sa okamžite znovu prepojiť so svojím vnútrom. Odporúčam postaviť sa rovno s hlavou vzpriamenú a hľadieť vpred tesne nad vrchol hlavy človeka, ktorý na vás zaútočil. Pozerajte sa mu nad hlavu a zreteľne a odhodlane si pre seba povedzte:“Odmietam akékoľvek škodlivé vplyvy a okolnosti. Vyhlasujem nad týmito vplyvmi svoju nadvládu.“Tiež je veľmi prospešné si v hlave premyslieť, z akého osobného dôvodu má ona agresívna osoba potrebu vo vás vyvolať strach, úzkosť, beznádej a čokoľvek iného. Také poznanie je potom prvým krokom, ako týmto útokom zabrániť.

Ochrana mentálnou clonou

Akonáhle zistíte, že vás niekto napadol, že vás chce rozčúliť a vyvolať vo vás negatívne emócie a myšlienky, skúste nasledujúce. Postavte medzi seba a onú osobou mentálnú clonu – hrubú, pevnú stenu. Alebo si túto osobu pre srandu predstavte pod veľkým skleneným hrnčekom. Až sa na ňu budete pozerať skrz hrubé sklo, budú jej slová znieť vzdialene a nezreteľne.Ak budete na danú osobu pozerať týmto spôsobom, už sa nestanete jej obeťou, ani vám neprenikne do osobného priestoru. Ak sa dokážete agresívne osobe zasmiať alebo ju vidieť s humorným nadhľadom, už jej nikdy nepodľahnete. Humor je totiž tá najsilnejšia ochrana. A tak len do toho a všetkých agresorov a „upírov“ priklopte hrnčekom!

Vyriešená hádka

Ďalšia rada vám môže ušetriť veľa energie a ochrániť vás. O čo ide? Nikdy nechodte s partnerom do postele, ak ste sa pohádali a nič ste nevyriešili. Keď totiž idete spať celý rozčúlený, všetka nevraživá energia, ktorú vzájomne cítite, vás oboch znečistí, pretože počas spánku sa energia dokáže pohybovať oveľa ľahšie.Ak teda vedľa vás niekto leží, jeho energia takmer určite prejde na vás. Jeden z najjednoduchších spôsobov, ako hádku vyriešiť, je druhému odpustiť a objať ho (napríklad len v duchu).

Ochrana vo spánku

Ak sa vám z nejakého dôvodu nepodarí uzmieriť, a napriek tomu budete spať v rovnakej posteli, mali by ste si v mysli vytvoriť nasledujúcej ochranu.Predstavte si, že medzi vami a druhou osobou visí stena; je pritom dôležité, aby ste ju videli, ako visí od stropu až k podlahe.Pri každom výdychu si predstavujte, že vydychovaný vzduch prenesie do ochrannej steny ďalšiu energiu. Každým výdychom sa tak stáva silnejšia.Zvýšenou predstavivosťou môžete ochranný účinok ešte zosilniť. Stačí si napríklad predstaviť, že stena je zo skutočne pevného materiálu ako je oceľ, olovo, pálené tehly atď.

Rituál odpúšťania

Ak v sebe počas spánku uchovávate neodpušťajúcu, agresívnú energiu, vystavujete sa nebezpečenstvu sebazničenia. Táto negatívna energia vás začne v spánku užierať a zabráni pozitívnej energii, aby sa regenerovala. Ak je pre vás neľahké povedať druhému, že mu odpúšťate, odporúčam nasledovný postup:Položte si pravú dlaň na kľúčnu kosť. Požiadajte vesmírnu energiu o prečistenie.Potom si pravú dlaň položte na čelo, tesne nad šiestou čakrou (tretie oko).Mierne sa ohnite a v mysli zreteľne povedzte: „Odpúšťam si. Odpúšťam každému. Odpúšťam si, odpúšťam si, odpúšťam si. „

Ochrana pred psychickým útokom

Vo chvíli, keď sa domnievate, že vám hrozí napadnutie „energetickými upírmi“ či iný psychický útok, okamžite si predstavte, že sa nachádzate v strede rotujúcej gule. Predstavte si, že sa okolo vás točí v smere hodinových ručičiek, stále rýchlejšie a rýchlejšie.Je užitočné si zároveň vizualizovať mliečno sfarbený energetický obal, ktorý vás obklopuje. Ak však máte pocit, že ste vystavený intenzívnemu nátlaku, skúste si predstaviť, že je obal čierny.

Prerušenie energetických šnúr

Môžete tiež nadobudnúť dojem, že sa k vám niekto pripojil nežiadujúcou energetickou šnúrou. Asi nebude ťažké zistiť, kto vám odčerpáva energiu alebo sa ju pokúša zmeniť k obrazu svojmu. Takúto šnúru musíte prerušiť. Tu je návod, ako na to.Predstavte si túto osobu. Ak vám to nejde, pozerajte sa na jej fotografiu.Zatvorte oči a snažte sa vybaviť si čo najviac podrobností – jej hlas, oči, spôsob chôdze, výraz tváre. To všetko vám pomôže vyvolať si v mysli jej jasný, živý obraz.Teraz oči otvorte a predstavte si, že ona osoba je priamo pred vami. Vnímajte jej prítomnosť všetkými zmyslami.Zatvorte oči a uchovajte si jej jasný obraz.Obraz stále uchovávajte a zároveň si predstavujte, ako sa osoba stáva menšia a menšia.Za chvíľu sa z nej stane samotná bodka, ktorá sa nakoniec rozplynie vo večnosti.Akonáhle k tomu dôjde, skúste si osobu vizualizovať znova a znova ju plne vnímajte. Tentoraz si však predstavte, že k nej naťahujete energetické šnúry vedúce z vašej srdcovej čakry a čakry soláru plexu.Opäť si predstavte, ako sa osoba postupne zmenšuje, až bude nakoniec visieť na energetických šnúrach ako bábka. Tento pocit si podržte.Teraz si vizualizujte, ako energetické šnúry prestriháváte veľkými ostrými nožnicami. A aj teraz nechajte osobu, z ktorej už zostala samotná bodka, rozplynúť vo večnosti. Ako bodka mizne v nekonečno, vytvára číslicu osem.Toto cvičenie môžete opakovať stále znova, až kým nepocítite, že ste sa od manipulujúcej energie onej osoby úplne oslobodili a už voči nej nič negatívneho necítite.Túto energetickú meditáciu by ste nemali vykonávať, keď je dotknutá osoba blízko vás.

Anjeli, archanjeli

Táto metóda je základom energetického čistenia a mali by ju používať všetci liečitelia a učitelia. Každý z vašich klientov a študentov sa na vás napája éterickými káblami. Kedykoľvek na vás pomyslí s pocitom, že im môžete pomôcť, odčerpávajú vám energiu. Dokonca voči vám prostredníctvom tohto spojenia môžu vysielať negatívnu energiu. Jedná sa však väčšinou o nevedomý proces. Toto spojenie pomocou éterických vlákien vidia jasnovidci a vnímajú senzibili. Ku pretrhnutí týchto pút stačí v duchu alebo nahlas predniesť tieto slová: Michael Archanjel, zostup prosím ku mne a preruš všetky putá, ktorými je mi odčerpávaná energia a vitalita.Ak ste naozaj pripravení sa týchto pút vzdať, archanjel Michael vaše želanie okamžite splní. Niekedy však ľudia lipnú na väzbách, ktoré ich energeticky oslabujú, z nezdravej potreby byť pre druhých nenahraditeľnými. Ak je to aj váš prípad, požiadajte predtým archanjela Michaela, aby vám pomohol zbaviť sa strachu, ktorý vašu potrebu nepostradateľne vyvoláva. Nezabúdajte, že archanjeli môžu byť súčasne prítomní na mnohých miestach naraz a že nie sú obmedzení časom a priestorom.Vaši vlastný duchovný sprievodcovia a anjeli vás môžu samozrejme naučiť vlastným metódam.

Kúpele v morskej soli

Ak nežijete pri mori, rozpustite si v teplej kúpeli morskú soľ. Kúpeľ v slanej vode má podobné účinky. Morská soľ by mala byť k dostatiu v ktoromkoľvek obchode so zdravou výživou.Čistá morská soľ zbavuje telo škodlivých energií. Je však potrebné vyhnúť výrobkom umelo farbených a parfumovaných, aby ste ich prostredníctvom nedostávali do tela ešte ďalšie chemikálií.

Izolácia vrstvou svetla

Proces zapojenia energetickej ochrany je jednoduchý. Stačí si predstaviť, že sa od pomáhanej osoby izolujete vrstvou svetla a pozitívnej energie. V tú chvíľu ste pod ochranou. Nie je možné, aby ste pri tom urobili chybu, ani aby vám bol prístup ku svetelnej a ochrannej energií zamietnutý. Táto vizualizačná technika vytvára okamžitú a účinnú ochranu, nech ju použije ktokoľvek bez výnimky. Vytvoriť si ochranný štít znamená predstaviť si, že ste obalený nepreniknuteľnou vrstvou svetla. Svetlo je anjelská substancia. Je to živá, milujúca entita, obdarená inteligenciou, ktorá vás objíme a ochráni, ak ju zavoláte na pomoc. Netreba mať obavy.Toto svetlo je vždy Božským svetlom nášho stvoriteľa. Temné sily k tomuto svetlu nemajú prístup, a preto s ním nemôžu ani akokoľvek nakladať. To znamená, že sa nemôže stať, že by ste nešťastnou náhodou na svoju ochranu privolali nízke sily. Môžete zvoliť rôzne farby svetla podľa toho, proti čomu sa chcete chrániť. Znovu zdôrazňujem, že vám ochrana nebude nikdy odopretá. Ktokoľvek o ochranu požiada, bude mu poskytnutá. Bez výnimky. Ak by vám niekto tvrdil opak, hovorí z neho ego a ješitnosť, a preto takéto hlasy nepočúvajte.

K svojej ochrane môžete používať nasledujúce farby svetla:

Biele svetlo: biele svetlo privoláva anjelov, ktorí vás obklopujú a bdejú nad vami. Skrze ich ochranu k vám nemôže nič preniknúť.

Ružové svetlo: ružové svetlo by ste si mali zavolať na pomoc kedykoľvek ste s negatívnym človekom, ktorý je posadnutý svojimi problémami. Ružové svetlo šíri vibráciu lásky voči všetkým, s ktorými hovoríte, a súčasne napĺňa touto milujúcou energiou aj vaše vnútro. Ochranným štítom ružového svetla neprenikne nič iné ako pozitívne myšlienky a láskyplná energia.

Smaragdovo zelené svetlo: Predstavte si, že ste obklopení smaragdovo zeleným svetlom, kedykoľvek cítite, že vo vašom fyzickom tele nastala nerovnováha. Toto svetlo má na telo liečivý účinok.

Fialovo-červené svetlo: Predstavte si, ako ste obklopení fialovo-červeným svetlom, ktoré zvyšuje duchovné vibrácie duše. Pomôže vám nielen pozdvihnúť sa nad problémami, ktoré vás ťažia, ale aj nadviazať spojenie s božským vedením vo vašej duši. Svetlo tejto farby tiež odráža všetky druhy nízkej energie, odpudzuje nízke bytosti a duše z astrálneho sveta.

Dúhové svetlo: Predstavujte si, že ste odetí do plášťa z pruhov dúhy. Táto vizualizácia posilní vašu schopnosť uzdravovať seba samého i druhých.

Na ochranu môžete použiť aj niekoľko farebných vrstiev svetla súčasne, aby ste využili všetkých blahodarných účinkov ochrany naraz. Takto môžete chrániť aj svojich blízkych, svoj domov, svoj automobil alebo dopravný prostriedok, ktorým práve idete, svoje mesto, krajinu alebo celý svet. Postup je rovnaký, len si pri ňom miesto seba predstavíte osobu alebo vec, miesto či oblasť, ktorú do liečivého svetla chcete zahaliť.

Spojenie s prírodou

Rastliny a zvieratá poskytujú vítaný odpočinok po vyčerpaní, ktoré spôsobuje umelé osvetlenie, elektromagnetické pole, zvoniace telefóny, ale aj stres z kontaktu s ostatnými ľuďmi.Rastliny sú navyše schopné zbavovať mentálne, emocionálne aj fyzické telo človeka energetických škodlivín. Keď sa cítite unavení, vyjdite si na prechádzku do prírody,obímajte stromy ,chodte bosí po tráve,ľahnite si do trávy,opierajte sa o stromy atd.. K posteli si dajte kvet v kvetináči, aby vás rastlina a jej energia (víly) mohli v spánku energeticky čistiť.Túto ochranu milujem asi zo všetkého najviac pretože sa mi zdá úplne prirodzená a nabíja človeka neskutočnou energiou .Skúste to aj vy.

Majte sa krásne snáď vám tento príspevok pomohol .

FB

Nákupný košík