KALIBRÁCIA TIEL

Stále sa testuje naša MENTÁLNA SILA a do marca 2025 si každý postupne prejde témou vlastnej identity aj témou vlastnej viery a pocítenia Boha.

Deje sa “napojenie” alebo “odpojenie” od VZORCOV SPRÁVANIA SA RODU a mnohí dokážu UVIDIEŤ “opakovanie chorobopisu” rodičov a chápu “napojenie”.

DEJE SA VŠETKO A PRÍRODA TO AJ UKAZUJE.

Mnohých prekvapujú mnohé Diagnózy, horšie výsledky krvi či moču – pomerne veľa ľudí má problém s kyselinou močovou a so začiatkom Dg. DNA – jedná sa o potrebu dominovať a o nezvládnutú netrpezlivosť.

Mnohí vidia na starších generáciách problémy s pohybovým aparátom – následok neochoty počúvať mladšie generácie pohnúť sa s dobou.

Mnoho ľudí má málo železa – snaha byť silný a predávaná ilúzia úspechu alebo neochota prenechať druhým ich zodpovednosť.

Cysty sú dôkazom toho, že sa stále vraciate do minulosti k bolestivým spomienkam.

Nedostatok D-čka hovorí že sa zapájate do toho čo sa Vás netýka alebo si nechávate svoje Svetlo brať ľuďmi, ktorých nemáte silu vylúčiť z Vášho života.

Močový mechúr odhaľuje ukrytú minulosť a tajomstvo vášne alebo ukazuje snahu o získanie majetkov.

Dospelé deti už majú SÚBEŽNE ZDRAVOTNÉ PROBLÉMY ako ich rodičia, ABY SA ROZHODLI A ZVEDOMILI SI, či chcú “kopírovať rod”.

Cholesterol dobieha mnohých – jedná sa o upchaté priechody na prídenie radosti v živote ktorá sa stratila v honbe za materiálnom.

Obezita – nedostatok lásky alebo útek pred citmi, hľadanie sebarealizácie, hranice voči autorite.

Reuma – neustála kritika a obviňovanie druhého, zatrpknutosť.

Lunačné fázy upozorňujú opakovane na tému vnútorného blázna RIEŠTE SVOJE TELÁ ODBORNE AJ PRÍRODNE A NEVYHRAŇUJTE SA – občas telo potrebuje naštartnúť niečím “silnejším”.

V podstate veda aj alternatíva sú DOČASNÉ a ľudstvo sa učí VEDOMEJ ZMENE cez MENTÁLNU SILU.

Na rolu obete nie je ČAS.

Držím palce.

Diana

Nákupný košík