Frekvenčný číselný kód

 

Tak ako nás dokážu zladiť cez naše zmysly:

* zvuk (solfegyho frekvencie), krásna hudba

*obrázok, či farba, či ich kombinácia

*vôňa, či chuť

tak nás dokáže zladiť, vyladiť, harmonizovať, či  na niečo naladiť aj kombinácia čísiel.

S týmto prišiel p.Grabovoj a poskytol svetu číselné kódy na rôzne problémy psychického či fyzického rázu -choroby,  rôzne oblasti života úspech, vzťah, hojnosť, harmónia, očista, ochrana, vyváženosť a pod. Ako to fungovalo neviem, ale bolo to veľmi všeobecné…

Ja som toto posunula na vyšší level a rada Ti pošlem Tvoj osobný frekvenčný kód šitý presne na Teba.

*To znamená, že keď si dvaja ľudia vyberú tú istú oblasť života, ktorú chcú poriešiť, nedostanú ten istý frekvečný kód, ani rovnaký počet číslic v kóde. Prečo? Pretože každému z nich chýbajú iné čísla, príp ich kombinácie.

*Tak isto je dôležitá aj postupnosť číslic, nemajú sa vymieňať ale presne dodržať poradie jednotlivých číslic.

*už to skúšam ¾ roka a mám na to veľmi dobré ohlasy, každému to funguje. Pokiaľ samozrejme s frekvenciou pracujú denno-denne, čo najčastejšie.

Ako využívať frekvenčný číselný kód:

-môžete si ho spievať, nabiť si ním v pohári vodu a vypiť, mantrovať, tancovať naň, napísať si ho na telo, vyrobiť si frekvenčný sprej, ktorý si budete striekať do aury, tak isto priestory kde žijete či pracujete, môžete ho pri varení vkladať do jedla, urobiť si frekvenčný kúpeľ a vykúpať sa v tejto frekvencii….medze na využitie a použitie sa žiadne nekladú.

Oblasti využitia:

-zdravie,(konkrétny orgán, či zlepšenie zdravia) harmónia, hojnosť, vyrovnanosť, láska, počatie, priateľské vzťahy, očista, ochrana, spravodlivosť, úspech….

Čas použitia: 

to sami vycítite, že už to nie je tej sily. Buď naplnil svoj účel a hotovo, alebo už je slabý v tom zmysle, že Ste niečo pochopili, uvedomili si a to naštartovanie urobil a je čas sa posunúť ďalej.

*mesačný

*neobmedzený časovo

*jednorazový (napr. na skúšku v škole… a pod)

Upozornenie!!!: želajte si čokoľvek ale…. samozrejme v duchu vesmírnych zákonov, rešpektovanie slobodnej vôle iného človeka a pre najvyššie dobro všetkých zúčastnených.

Čo Vám ponúkam:

1) Frekvenčný kód, sprostredkovaný  presne pre Vás,(meno+ priezvisko +dátum narodenia) na Vami zadaný problém, či oblasť – pošlem do emailu

Cena: 7.-€

2) Frekvenčný kód, sprostredkovaný  presne pre Vás,(meno+ priezvisko +dátum narodenia) na Vami zadaný problém, či oblasť – pošlem do emailu + nahrám do Vášho energetického poľa a aktivujem

Cena: 10€

3) Frekvenčný kód, sprostredkovaný  presne pre Vás(meno+ priezvisko +dátum narodenia) na Vami zadaný problém, či oblasť – pošlem do emailu + nahrám kód do Vášho energetického poľa a aktivujem + sprejík 50ml do aury, či do priestoru, aktivovaný pre Vás, ktorý si budete striekať do aury, či do priestoru.

Cena: 19.-€ (+poštovné 2,70€/1ks na SK )

Nákupný košík