DÔLEŽITÉ UPOZORNENIE

Prosím, prečítajte si pozorne pravidlá a informácie web stránok. Informácie tu napísané sú úplne bežné, ľahko dodržiavateľné, v súlade s pravidlami slušného správania a komunikácie.

* tieto web stránky sú pokračovaním a presunutím stránok z : anjelska-pomoc.blog.cz, ktoré mi už nevyhovovali priestorovo a designovo a hlavne, že mi k mojím článkom boli umiestňované nevkusné reklamy tretích strán.
* verím, že sa tu budeme stretávať so skalnými čitateľmi a tak isto pribudnú noví
* doplňujúce informácie k výkladom a k písmam nezasielam, jedine, že človek, potrebuje niečo dovysvetlovať (max.1-2vety) k tomu , čo bolo napísané. Nie ďalšie nové a nové otázky a nové odpovede. Rešpektujte toto pravidlo, prosím. V tomto budem veľmi dôsledná, nakoľko doteraz bolo veľa čitateľov, ktoré tieto doplňujúce otázky využilo k ďalším otázkam, často aj mimo zadanú tému.
* pokiaľ chcete ďalší výklad k predchádzajúcemu, alebo dovysvetlovanie či anylýzu so mnou – objednajte si ho za zvýhodnenú cenu
* každé nahliadnutie do kariet, alebo sadnutie k písmu, vyžaduje čas a moju energiu, nie je v mojich silách, aby som dovysvetlovávala otázky cca:20 ľuďom denne, to naozaj nie je možné.
* vážení, pred tým, ako budete posielať otázky na zodpovedanie, zvážte prosím, či otázky, na ktoré sa pýtate, sú tie na ktoré hľadáte odpovede v rámci danej témy (problému), ušetríte mne čas a sebe peniaze.
* prosím uvedomte si, že vy vstupujete na moje stránky, ak sa vám tu páči a informácie tu poskytnuté vám pomôžu a posunú vás ďalej – budem veľmi rada, ak vám tu niečo nesedí, alebo vadí, je to vaša vec a váš názor, váš postoj. Môžete kedykoľvek odísť a viac tu už nechodiť. Veľmi nerada by som bola, aby som bola nútená niekomu zablokovať prístup ! Mne tiež keď sa niečo nepáči, alebo s niečím nesúhlasím, tak to neodsudzujem a neznevažujem. Rešpektujem názor druhého…
* vulgárne, osočujúce, napádajúce príspevky budú vymazané a prispievateľ bude zablokovaný
* tieto stránky sú nastavené tak, aby tu človek pookrial, zharmonizoval sa, našiel informácie a povzbudenie, keď prežíva nie práve najľahšie obdobie. Anjelská energia prúdi pre každého, stačí sa zahĺbiť do seba a naladiť, tu na mojich stránkach stačí sa zahľadieť na obrázok so slnkom vpravo hore.

Ďakujem za pochopenie. S úctou Janka♥ (2.10.2012.)

Nákupný košík