Vecičky-darčeky - Anjelská pomoc

rady, odkazy a pomoc aj pre teba
Prejsť na obsah

Vecičky-darčeky

Služby- Eshop
Anjelské posolstvo s prekvapením
Anjelské posolstvo pre Teba, Tvojich blízkych, priateľov....so sladkým prekvapením ♥♥♥
originál -anjelské posolstvo pre Teba v roličke + krabička so sladkým prekvapením vo vnútri. Pri objednávke zadajte číslo od 1-9 a na základe Vami zadaného čísla Vám bude pridelená krabička s posolstvom. 1ks: 2,20.-€ (59,50.-Kč) + pošt.
2,20 €
Vložiť
Energetické kvapky (sprey) - 30ml
Toto je moja špecialitka.
Kvapky sú vyrobené z čistej pramenitej prírodnej vody+2kvapky alkoholu - konzervovanie + energetická informácia...
Voda je veľmi dobrým nosičom informácii a tak sú do nej vložené informácie pre konkrétneho človeka, na konkrétny problém alebo očistu. U klienta si vytestujem presné zloženie kódu na určitý problém a vložím za pomoci anjelov do vody.
Klient si 3x denne strekne do aury (nad hlavu), pomocou rozprašovača tieto kvapky. Kvapky upravujú energetické pole človeka a harmonizujú ho + vylaďujú na potrebnú frekvenčnú úroveň.
Potrebujem. MENO+ PRIEZVISKO+dátum narodenia+ zámer
Dodanie: poštou
5,00 €
Vložiť
Energetické sviečky - nabité za nejakým účelom
Každá sviečka je ručne maľovaná alebo zdobená pre konkrétneho človeka a nabitá cez anjelov potrebnými energiami za určitým zámerom - napr: očista, hojnosť , zdravie, práca, láska, úspech, harmónia....tak, aby vibrácie vyžarujúce cez plameň sviečky upravili vibrácie daného človeka želaným smerom. Nevyrábam na sklad rovnaké sviečky, každá sviečka je originál, nakoľko som vedená najvyššími bytosťami Lásky, podľa potreby klienta.
Potrebujem: meno+priezvisko+dátum narodenia+ zámer.
Doručenie: poštou na udanú adresu
Veľkosť:20x7cm =13€, 15x7cm=10€, 10x7cm=6€, 7x7cm=4€ +nezabudnite na poštovné
Farba: podľa vedenia anjelov, intuitívne
13,00 €
Vložiť
Ochranná kartička do auta
Ochranná kartička do auta, je neprenosná, je pre konkrétne auto podľa ŠPZ, na kartičke je bod, cez ktorý je auto a jeho posádka po celý čas zásobovaná ochrannou anjelskou energiou, bod cez ktorý je celé auto neustále pod dohľadom anjelov-najvyšších bytostí Svetla.
Potrebujem: ŠPZ auta
Dodanie: poštou
6,60 €
Vložiť
Sviečky-čakrové (harmonizačné) 10ks
Darčekové balenie čakrových sviečok (7ks) + 3 harmonizačné.čierna na rozbehnutie čistenia, biela vylaďujúca a ružová na vzťahové a srdečné záležitosti.
13,50 €
Vložiť
Sviečky - telové
Širší okraj sviečky zapálime a priložíme na boľavé miesto, do priehlbiny pupku alebo na akupunktúrny bod tela. Včelí vosk zabezpečuje pomalé horenie. Vákuum ( komínový efekt) - vytvorený horením sviečky – uvoľňuje staré usadeniny. Tieto sa cez rozšírené krvné a lymfatické cievky ľahko odplavujú z liečeného miesta. Odplavením usadenín sa zápal – a tým sprevádzaná bolesť - postupne znižuje, následkom čoho sa liečené miesto začína regenerovať. Hlavný liečivý účinok telovej sviečky predstavuje jemné vákuum, ktorého účinok je možné zvyšovať prídavkom silíc.
Vône:
* nechtík,aloe,škorica, canabis
1,35 €
Vložiť
Sviečky-ušné
Vyrábajú ručne na objenávku, zo zmesí včelieho vosku, medu a osvedčených liečivých esencii , ako: šalvia, harmanček, škorica, rozmarín, levandula, konope nechtík ale i bez vône a taktiež iných bylín vo forme éterických olejov. Ušné sviečky = prírodný relaxačný prostriedok využívajúci učinky bylín a tepla z horiacej sviečky k zlepšeniu prekrvenia ucha, sa môže použiť pri poruchách spánku a k celkovej relaxácii organizmu. Ušné sviečky používajú napr.: pri bolestiach v ušiach, dlhotrvajúcich bolestiach hlavy, pocite tlaku v ušiach a hlave, migréne, predráženosti a stresových symptómoch, ako dôsledok vegetatívnych porúch, pri nedostatočnom prekrvení ucha, ako energetické posilnenie pri nedoslýchavosti, lokálná a reflexná aktivácia látkového a lymfatického obehu, stimulácia energetického toku, celkové posilnenie imunitného systému organizmu a taktiež pri tinituse (pískaniu v uchu)
1,35 €
Vložiť
Ochranný náramok
Červený ochranný náramok, alebo tmavofialový náramok arch.Michaela, (viď foto) na prepojenie sa s jeho energiou, nabitý ochrannou energiou konkrétne pre daného človeka, za určitým účelom ochrany. Náramky sa zhotovujú pre konkrétneho človeka, na jeho dátum narodenia, na konkrétny zámer, žiadna výroba do zásoby...
6,00 €
Vložiť
Návrat na obsah