Seminár - Anjelská pomoc

Hľadaj
Slecinky.eu
Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Seminár

Semináre-kurzyAnjelske semináre
 

************************
3.vianočný anjelský seminár

1.-3.december 2017.
Chata Mária ♥ - Mojtín
počet osôb: 13 žien ☺ + 3 duše


2.anjelský seminár

6. - 8. október 2017
Zrub Mojtín  - počet osôb 6


   1.anjelský seminár

11. - 13. august  2017
             
Zrub Mojtín - počet osôb: 8


   


15 Komentáre


Mikolasova Elena
2018-01-17 12:42:21
Prihlasujem sa na seminar c. 1. Dakujem. Elenka
Milena
2017-12-29 23:09:40
Nuž ako to napísať ? Bola som v správnom čase na správnom mieste, so žienkami s ktorými som sa mohla rozprávať o "tých veciach" a nemať pocit, že mi snáď "šibe" :) Bolo zábavne, tajomne, čarovne... a dúfam, že ešte aj bude nabudúce.
Nikola
2017-12-04 19:05:48
Jani, veľké ďakujem za dych berúci zážitok, ktorý ma pozdvihol na vyššiu úroveň. Už pri vstupe do chaty sa mi v mysli vynoril útržok z filmu Chatrč. A presne tak poučné, nádherné a silné to bolo. Obdivujem tvoju kreativitu, ako si s láskou pre nás tvorila - či už medovníčky, sviečočky, darčeky, posolstvá. Obdivujem tvoju srdečnosť, že si sa každej z nás s láskou venovala a snažila vypočuť a poradiť - pomôcť. Obdivujem tvoju otvorenosť, bezprostrednosť a humor, ktorý nás spájal. Ďakujem Tebe, Anjelom a samozrejme všetkým zúčastneným skvelým Žienkám, bez ktorých by to nebolo ono. Som veľmi rada, že spolu robíme svet lepším :) Určite sa ešte seminára zúčastníme. Dovtedy mi v mysli ostanú hrejivé myšlienky, ktoré ma pozdvihujú vždy, keď na neho spätne pomyslím. Prijala som svetlo a budem ho s láskou šíriť ďalej.
Adriana
2017-11-03 13:20:16
Milá Janka, z celého srdca ďakujem, že som Ťa mohla osobne spoznať a že ma anjeli k tebe "doviali". Za to vďačím aj Zuzke:-) Tvoj seminár bol úžasný, 3 dni pokoja, smiechu, nového poznania, úžasná atmosféra, veľmi veľa praktík, ktoré môže každý praktizovať jednoducho sám doma denno-denne. Bolo toho skutočne veľa - kyvadielko, posolstvá, anjelské písmo, pyramída, tvorenie vlastnej pyramídy, nástenky vízií.....nabíjanie vecí, čistenie seba a priestorov, tibetská miska....:-)
Bol to super praktický seminár, veľa vecí som sa naučila a aj vyskúšala:-)
Ďakujem aj za možnosť stretnúť iné dievčatá, boli ste super:-)
Každý kto nevie, ako si v niektorých situáciách pomôcť, nevie sa rozhodnúť, potrebuje načerpať novú energiu alebo má pocit prázdna a potrebuje zmeniť svoj životný smer, ale nemá dosť síl a energie, všetkým zo srdca odporúčam. Adriana
Andrea Kulíková
2017-10-29 14:05:15
Janulka a všetky zúčastnené dievčatá nášho seminára. Ďakujem vám všetkým veľmi pekne za krásne prežité tri dni s tak úžasnými bytosťami, aké ste vy a za úžasnú atmosféru, ktorá tam vládla. A to ešte v nádhernom prostredí. Neskutočné zážitky, veľa, veľa pozitívnej energie a veľa, veľa nového pre mňa. Ako práca s kyvadlom, automatické písmo a taktiež čistenie priestorov, ktoré veľmi rada praktizujem. Ak cítim nejaké negatívne vibrácie, alebo mám zlý pocit z miestnosti, čistím a čistím. Veľmi veľa som sa naučila, začo som Janke veľmi povďačná a je mi nesmierne ľúto, že sa nemôžem zúčastniť aj ďalšieho anjelskeho seminára v decembri. Ale určite to odporúčam každému. Naučí sa pomáhať prostredníctvom anjelov a Vyššej sily (Boha, Vesmíru) hlavne sebe, ale aj svojim blízkym. Takže ešte raz vrele odporúčam. Ďakujem Ti Jani ešte raz z úprimného srdca a dievčatám takisto, za nesmiernu podporu, ochotu pomôcť. Akoby sme sa poznali už dlhé roky. Sadli sme si. Takže za mňa jedno veľké ÁNO. ĎAKUJEM JANKA :-)
Zuzana
2017-10-22 19:40:08
Janka a všetky moje milované zúčastnené bytôstky 😘. Bolo krásne,uvoľňujúce a radostné stretnúť a zdieľať spoločný "čas" s vami. Čo mi seminár dal? Vás,moje spriaznené a vedomie,že som.. a že to,čo vnímam a cítim je jednoducho mojou súčasťou . Našla som "zabudnuté"(kyvadielko,anj.písmo..). K tomu nádherné prostredie,príroda,zrub ( a nezabudnem na jazierko lásky 😉). Janka,ďakujem..za to,že SI..Kto váha či íst,vyskúšať..za mňa..určite áno. Z
Zitka
2017-10-22 16:53:02
Janulka moja.
Som nesmierne potešená, že som mohla s Tebou, ale aj s babami stráviť krásny víkendík. Bol plný tajomstiev, smiechu, sĺz, povzbudivých slov, empatie a lásky. Normálne ste mi všetky v nedeľu večer chýbali :-). Zvláštne ako sa človek namotá na ľudí, ktorých ani nepozná. Teda nepozná, ale má pocit ako by ich poznal celý život / hlavne čo sa Zuzky týka :-) /.
Čo mi tento seminár dal alebo v čom ma obohatil? Veci beriem s väčšou ľahkosťou a radosťou, žijem viac v prítomnosti ...jednoducho môj pohľad na niektoré udalosti v mojom živote neberiem až tak tragicky. Keď si predstavím cestu do Mojtína, nenapadá ma iné slovo ako MAGICKÁ :-). Či už sa to týka okolitej prírody, rozhovorov, rôznych techník alebo ľudí okolo mňa. A ešte jedna vec. Keď mi je ťažko, zatvorím oči a snažím sa v myšlienkach vrátiť do chatky a do tej super magickej atmošky, ktorá tam bola :-).
Ak neviete či sa prihlásiť alebo nie, neváhajte. Určite neoľutujete.
Majte sa krásne a Janke ďakujem za moje vnútorné rozsvietenie
a za to, že robí svet krajším. Je to človiečik s veľkým srdiečkom.
Ďakujem Jani:-)
Anka
2017-08-30 13:32:08
Nuž, dievčatá sa tu pekne rozpísali, tak ja budem stručná. Vďaka tomuto semináru som sa konečne našla a začalo mi dávať zmysel všetko, čo sa mi v živote stalo. Keď si neviem rady, požiadam anjelov o odpoveď a vždy sa jej dočkám, čo môže byť krajšie? Ďakujem Janka :-)
Martina
2017-08-28 20:23:49
A aby som nezabudla na dalsiu zaujimavu vec ktoru pani Janka nemusela robit :) Bola aj tombola :) kazda sme vyhrali :)
VDAKA
Ľudka
2017-08-28 17:08:04
Seminár ma obohatil a nové poznatky, ale hlavne prebudil moje vnútorné ja. V minulosti som prečítala množstvo kníh, ale nebola som šťastná, niečo mi v živote stále chýbalo, akási iskrička.
Janke som si dala vypracovať asi mesiac pred seminárom intuitívny výklad na všetky oblasti, ktorý mi dal zmysel, že skutočne mi hovoril z duše. Potešila som sa keď som sa dozvedela o seminári. Medzitým som ešte stihla odpustiť a na seminári som už v piatok na terase mala pocit, že ma nič netrápi, že nemám ani oblasť na riešenie, zavládla len radosť. A čas ubehol skutočne rýchlo, akoby sa zastavil. Mala som v hlave pekné predstavy" šantenie na lúke", čo som na ňu tak uprene pozerala. V pyramíde som videla fialové a modré svetlá, najskôr sa roztvárali (ako kvety keď rozkvitajú), potom sa zas objavovali veľké a zmenšovali sa akoby vstupovali do mňa. Preto som tam bola tak dlho :-). A s príchodom domov som si napísala prvé anjelské písmo - to sa stále točí okolo lásky, cítim, že sebeláska rastie a vnútorne dieťa sa teší.
A teším sa na repete :-) . U mňa je to hlavne o myšlienkach a obrazoch v hlave. Asi rozvíjam postupne intuíciu. Ale zrazu mám pocit, že veľmi málo viem o tomto krásnom anjelskom svete a som vďačná, že som sa mi mohla otvoriť a spoznať vás dievčence s otvoreným srdcom. Rada by som sa naučila aj anjelsku kresbu, ale všetko má svoj čas.

Teraz tvrdiť smiem,
že veľmi málo viem.
Anjelský seminár,
bol pre mňa jak "kominár".
Prebudil vo mne vnútorné šťastie,
sebeláska po ňom rastie.
Bola to maličká,
poznania iskrička.
Zároveň veľmi významná.
Našťartovala zmena.
3 magické dni
Slnko ďalších dní.
Zdenka
2017-08-27 21:32:07
S láskou ďakujem Janke aj všetkým zúčastneným na seminári ..Obohatil nás o poznanie ,stretnutie s bytosťami svetla, krstnými energiami.
Bolo to príjemné stretnutie , úľava od povinností . Krásna prírody , zmena prostredia , poznanie mnohých tajomstiev , nových priateľov nás posunuli o kusok ďalej v pred .
Všetky som Vás precitla a bolo mi potešením sa s vami stretnúť , naučiť sa novému , potešiť slovom , smiechom a radosťou .
Milé dievčatá patrí vám vrúcna vďaka , ste krasné bytosti svetla s krásnymi energiami.
Šíriť lásku a svetlo ktoré je v každej z nás , nás posilní a bude v nás rásť . Posielajte ju tak ako ja teraz vám , po duhovom moste posielam lúč lásky a poznania do vašich srdiečok.
Som vo vďačnosti a teším sa na ďalšie stretnutia s Vami .
S láskou a svetlom
Zdenka
Martina
2017-08-26 21:56:14
Kym som sa zucastnila seminara som pani Janku poznala len z telefonu ,kde mi velmi rada a vhodnym sposobom sprostredkovavala informacie od nebeskych bytosti. Kedze ma lakalo spoznat ju osobne a byt blizsie k nebeskym bytostiam,zucastnila som sa seminara. Na seminari nas pani Janka "nabila" informaciami a naucila nas ako pracovat so svojim JA.Seminar bol tak nabity pozitivnymi energiami ze este teraz to citim..Som vdacna vsetkym ktory tam boli,za ich odovzdane skusenosti,za ich energiu,lasku a Janke za skvele odvedenu pracu
Jana Kralova
2017-08-26 21:50:49
Milé moje dievčatá, ďakujem vám všetkým za krásne a príjemne strávený víkend, bolo mi potešením s vami byť, kadečo Vám ukázať, vysvetliť, či napájanie na anjelov naučiť.Sami vidíte, že nie to nič ťažké, všetkými týmito skúsenosťami ste si už veľakrát prešli, tak ako i teraz keď ste na Zem prišli. Bolo nám veselo, čas rýchlo utekal, viacej by sa nám ho bolo zišlo.Pod pyramídou ste všetky boli, aké je to byť pripojené na Zdroj -aj tým ste si prešli. Zažili sme kopec srandy, veselosti, energia vystúpila do nebeských výšin , keď sme óhmovali zažili sme pocit blaženosti. Láska je mocná čarodejka, Láska tryskajúca zo srdca, nemá konca.Prajem všetkým - udržte si čo najdlhšie pocit lásky a harmónie.S láskou Janka♥
Jana
2017-08-25 14:53:11
Človek zažije veľa vecí, ale sú vecí, ktoré nezažijete každý deň.... Tak ako to bolo aj tu. Nové pocity, nové vnímanie, ale v konečnom dôsledku všetko malo svoj význam :-) Janka ďakujem za nádherné chvíle :-)
Karolína
2017-08-24 11:07:22
Väčšina z nás určite zažila ten tajuplný, náhly a prekvapivý pocit, že udalosť, ktorú práve prežívate, sa už niekedy musela stať, stala. Voláme to Déjà vu. Tak to bolo aj na seminári, Janka...veľa vecí a momentov sa dialo akoby sa opakovalo niečo z minula, hoci sme sa nevideli predtým. Myslím si, dúfam za všetkých, že tento seminár bol obohatením a poznaním pre DUŠU každej z nás. Poznali sme kúsok seba, posunuli sa o nejaký ten krôčik ďalej a o level vyššie. Bolo to stretnutie radosti s láskou a smiechom a poznaním svojich prianí, tajomstiev a u mnohých prekonaním obáv a nájdením toho nepoznaného. Tej vnútornej sily, ktorá je v nás ukrytá a prichádza na pomoc v pravý čas, keď je človek pripravený. Zážitky a tie všetky poznania sa stali v prítomnosti danej chvíle, ale budú rezonovať ešte dlho v každej z nás. Patrí ti veľká vďaka za tvoj čas a odovzdanie svojich daností a tiež kúsok seba neznámym. Tak prajem veľa možností v iných seminároch, ale aj v osobnom živote šťastie a tiež hojnosť všetku možnú...vytvorenú TU a TERAZ a správnu interpretáciu odkazov. Obklopená anjelskou energiou ostaň svojská a ĎAKUJEM.

Prihláška na najbližší seminár a info tu:
Tip
Tip
Tip
Tip
Tip

 
TOPlist
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky