Seminár - Anjelská pomoc

Hľadaj
Slecinky.eu
Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Seminár

Semináre-kurzyAnjelske semináre
 


7.anjelský seminár (II.)

28.-30. septembra 2018
Chata Mária ♥ - Mojtín
počet osôb: 9žien + nejaké dušičky
5.anjelský seminár  ( II. )

20.-22.apríl 2018.
Chata Mária ♥ - Mojtín
počet osôb: 10žien + 5 žabích princov v bazéne4.anjelský seminár

9.-11.marec 2018.
Chata Mária ♥ - Mojtín
počet osôb: 11žien + 2 muži + 19duší
Poznámka: Nakoľko sme sa toľko strojili na fotenie
až sme sa nakoniec zabudli odfotiť, tak pridávam
aspom zoznam ľudí. Ďakujem všetkým, že sme spolu
zdieľali vesmírny priestor a čas a rozsvietili ďalšie
svetlá Svetla a Lásky.

3.vianočný anjelský seminár

1.-3.december 2017.
Chata Mária ♥ - Mojtín
počet osôb: 13 žien ☺ + 3 duše


2.anjelský seminár

6. - 8. október 2017
Zrub Mojtín  - počet osôb 6


   1.anjelský seminár

11. - 13. august  2017
             
Zrub Mojtín - počet osôb: 8


   


24 Komentáre


1 2
Martina Mizeráková
2018-05-02 21:01:54
JANKA - jednoducho opäť úžasný víkend s úžasnými babami...úžasná energia, relax, kopec nových poznatkov a silných zážitkov, ďakujem za Tvoju trpezlivosť, neskutočnú kreativitu, milé prekvapenia, vrelo odporúčam...skvelá osôbka!
Adriana Benovicova
2018-04-26 22:33:36
Ako vždy, bolo výborne. veľa som sa naučila, pochopila, veľa som sa nasmiala a ajnafotila aj bola fotená:-) Práca s kyvadlom, sviečkami, výklad...plus kopec prekvapení...tombola, sviečky....kamene, anjeli, bižutéria a hlavne tie správne baby, správna partia. vrelo odporúčam, každému, kto hľadá sám seba a hľadá odpovede na svoje otázky a na svoje problémy.
Ďakujem. Adriana
Ľudka
2018-04-22 20:33:43
Ďakujem Janka za pekný seminár, kde som opäť získala nové poznatky, prežila 2 nádherné vedené meditácie. Precvičila si písmo a kyvadlo.
A dievčatá Ďakujem za príjemnú atmosféru, relax, smiech prežila som s vami víkend plný radosti, zabudla na starosti, všetko ľahšie zdá sa mi, keď anjeli bdejú nad nami 👼a ľudia sú mi priateľmi 🌞
Zdenka
2018-04-05 22:03:12
Milá Janka, ďakujem za prekvapujúce tri dni, ktoré sme spoločne strávili s výnimočnými ľuďmi. Nebola to určite náhoda, že sme sa stretli v takom konkrétnom zložení. Ako si písala, aj ja som tam išla s tým, aby som nič neočakávala, no a na moje obrovské prekvapenie, naučila som sa to, čo by som vari nikdy o sebe ani len netušila. Určite sa Ty, ja, všetci ostatní z nášho seminára a samozrejme anjeli určite stretneme.
Ešte raz díky ❤️
Ivana
2018-04-05 10:06:52
Janka, ďakujem Ti ešte raz za úžasné 3 dni s anjelmi, ktoré som mala možnosť prežiť s Tebou a ďalšími výnimočnými ľuďmi. Cítim, že som bola v správny čas na správnom mieste. Seminár mal úžasnú energiu a bol naplnený množstvom informácií - kyvadielko, posolstvá, anjelské písmo, pyramída, čistenie a nabíjanie vecí, čistenie seba a priestorov... Janka, veľká vďaka za Tvoj čas, ktorý si nám počas seminára a jeho príprave venovala. Som vďačná, že ma anjeli k Tebe priviedli a verím, že sa všetci opäť stretneme.
Petrana
2018-04-04 20:13:08
Dakujem este raz, za super vikend so super ludmi. Naučila som sa vela veci a hlavne veci o sebe samej. Je skvele ak sa ľudia na podobnej vlne stretnú pod jednou strechou... a myslim, ze všetci sme sa dozvedeli a počuli to co sme potrebovali počuť... este raz dakujem Janka🖤 ze robis pre ludi takúto vec. ❤️
Martina
2018-04-04 11:44:32
Janka, ďakujem za skvelý seminár plný úžasnej energie. Veľa som sa od teba naučila, či už to bola práca s kyvadlom, sviečkovanie, písmo a veľa ďalších techník... Úžasný víkend, skvelí ľudia... Ešte raz ďakujem a dúfam, že sa všetci uvidíme na dvojke.
Jana
2018-04-04 11:07:08
Janka, anjelsky víkend bol úžasný, ďakujem Ti z celého srdca, neskutočne ma posunul do predu míľovými krokmi. Čistenie čakier super, "hovory s anjelmi" waw, neopísateľné slovami, sviečkujem ostošesť, s výbornými výsledkami. Ešte raz ďakujem za všetko čo pre nás robíš, želám všetko dobré, teším sa na dvojku. A dúfam, že sa tam všetci z 1-ky stretneme, boli ste úžasní, teším sa na vás.
jojka
2018-03-28 18:45:42
Janka ďakujem za krásne hodiny, dni strávené z úžasnými ľuďmi, podobne strelenými ako ja :-)). Boli Ste všetci perfektný, veľa som sa naučila o anjeloch, ako s nimi pracovať a rozprávať sa s nimi. Veľká vďaka. Ja verím, že sa čoskoro znova uvidíme.
Jana
2018-03-23 19:22:02
Jani, ďakujem veľmi pekne za skutočne príjemne strávené chvíle v blízkosti ľudí, ktorí sú rovnako naladení a zladení. Ďakujem všetkým prítomným anjelom za ich podporu. :):)
Milena
2017-12-29 23:09:40
Nuž ako to napísať ? Bola som v správnom čase na správnom mieste, so žienkami s ktorými som sa mohla rozprávať o "tých veciach" a nemať pocit, že mi snáď "šibe" :) Bolo zábavne, tajomne, čarovne... a dúfam, že ešte aj bude nabudúce.
Nikola
2017-12-04 19:05:48
Jani, veľké ďakujem za dych berúci zážitok, ktorý ma pozdvihol na vyššiu úroveň. Už pri vstupe do chaty sa mi v mysli vynoril útržok z filmu Chatrč. A presne tak poučné, nádherné a silné to bolo. Obdivujem tvoju kreativitu, ako si s láskou pre nás tvorila - či už medovníčky, sviečočky, darčeky, posolstvá. Obdivujem tvoju srdečnosť, že si sa každej z nás s láskou venovala a snažila vypočuť a poradiť - pomôcť. Obdivujem tvoju otvorenosť, bezprostrednosť a humor, ktorý nás spájal. Ďakujem Tebe, Anjelom a samozrejme všetkým zúčastneným skvelým Žienkám, bez ktorých by to nebolo ono. Som veľmi rada, že spolu robíme svet lepším :) Určite sa ešte seminára zúčastníme. Dovtedy mi v mysli ostanú hrejivé myšlienky, ktoré ma pozdvihujú vždy, keď na neho spätne pomyslím. Prijala som svetlo a budem ho s láskou šíriť ďalej.
Adriana
2017-11-03 13:20:16
Milá Janka, z celého srdca ďakujem, že som Ťa mohla osobne spoznať a že ma anjeli k tebe "doviali". Za to vďačím aj Zuzke:-) Tvoj seminár bol úžasný, 3 dni pokoja, smiechu, nového poznania, úžasná atmosféra, veľmi veľa praktík, ktoré môže každý praktizovať jednoducho sám doma denno-denne. Bolo toho skutočne veľa - kyvadielko, posolstvá, anjelské písmo, pyramída, tvorenie vlastnej pyramídy, nástenky vízií.....nabíjanie vecí, čistenie seba a priestorov, tibetská miska....:-)
Bol to super praktický seminár, veľa vecí som sa naučila a aj vyskúšala:-)
Ďakujem aj za možnosť stretnúť iné dievčatá, boli ste super:-)
Každý kto nevie, ako si v niektorých situáciách pomôcť, nevie sa rozhodnúť, potrebuje načerpať novú energiu alebo má pocit prázdna a potrebuje zmeniť svoj životný smer, ale nemá dosť síl a energie, všetkým zo srdca odporúčam. Adriana
Andrea Kulíková
2017-10-29 14:05:15
Janulka a všetky zúčastnené dievčatá nášho seminára. Ďakujem vám všetkým veľmi pekne za krásne prežité tri dni s tak úžasnými bytosťami, aké ste vy a za úžasnú atmosféru, ktorá tam vládla. A to ešte v nádhernom prostredí. Neskutočné zážitky, veľa, veľa pozitívnej energie a veľa, veľa nového pre mňa. Ako práca s kyvadlom, automatické písmo a taktiež čistenie priestorov, ktoré veľmi rada praktizujem. Ak cítim nejaké negatívne vibrácie, alebo mám zlý pocit z miestnosti, čistím a čistím. Veľmi veľa som sa naučila, začo som Janke veľmi povďačná a je mi nesmierne ľúto, že sa nemôžem zúčastniť aj ďalšieho anjelskeho seminára v decembri. Ale určite to odporúčam každému. Naučí sa pomáhať prostredníctvom anjelov a Vyššej sily (Boha, Vesmíru) hlavne sebe, ale aj svojim blízkym. Takže ešte raz vrele odporúčam. Ďakujem Ti Jani ešte raz z úprimného srdca a dievčatám takisto, za nesmiernu podporu, ochotu pomôcť. Akoby sme sa poznali už dlhé roky. Sadli sme si. Takže za mňa jedno veľké ÁNO. ĎAKUJEM JANKA :-)
Zuzana
2017-10-22 19:40:08
Janka a všetky moje milované zúčastnené bytôstky 😘. Bolo krásne,uvoľňujúce a radostné stretnúť a zdieľať spoločný "čas" s vami. Čo mi seminár dal? Vás,moje spriaznené a vedomie,že som.. a že to,čo vnímam a cítim je jednoducho mojou súčasťou . Našla som "zabudnuté"(kyvadielko,anj.písmo..). K tomu nádherné prostredie,príroda,zrub ( a nezabudnem na jazierko lásky 😉). Janka,ďakujem..za to,že SI..Kto váha či íst,vyskúšať..za mňa..určite áno. Z
Zitka
2017-10-22 16:53:02
Janulka moja.
Som nesmierne potešená, že som mohla s Tebou, ale aj s babami stráviť krásny víkendík. Bol plný tajomstiev, smiechu, sĺz, povzbudivých slov, empatie a lásky. Normálne ste mi všetky v nedeľu večer chýbali :-). Zvláštne ako sa človek namotá na ľudí, ktorých ani nepozná. Teda nepozná, ale má pocit ako by ich poznal celý život / hlavne čo sa Zuzky týka :-) /.
Čo mi tento seminár dal alebo v čom ma obohatil? Veci beriem s väčšou ľahkosťou a radosťou, žijem viac v prítomnosti ...jednoducho môj pohľad na niektoré udalosti v mojom živote neberiem až tak tragicky. Keď si predstavím cestu do Mojtína, nenapadá ma iné slovo ako MAGICKÁ :-). Či už sa to týka okolitej prírody, rozhovorov, rôznych techník alebo ľudí okolo mňa. A ešte jedna vec. Keď mi je ťažko, zatvorím oči a snažím sa v myšlienkach vrátiť do chatky a do tej super magickej atmošky, ktorá tam bola :-).
Ak neviete či sa prihlásiť alebo nie, neváhajte. Určite neoľutujete.
Majte sa krásne a Janke ďakujem za moje vnútorné rozsvietenie
a za to, že robí svet krajším. Je to človiečik s veľkým srdiečkom.
Ďakujem Jani:-)
Anka
2017-08-30 13:32:08
Nuž, dievčatá sa tu pekne rozpísali, tak ja budem stručná. Vďaka tomuto semináru som sa konečne našla a začalo mi dávať zmysel všetko, čo sa mi v živote stalo. Keď si neviem rady, požiadam anjelov o odpoveď a vždy sa jej dočkám, čo môže byť krajšie? Ďakujem Janka :-)
Martina
2017-08-28 20:23:49
A aby som nezabudla na dalsiu zaujimavu vec ktoru pani Janka nemusela robit :) Bola aj tombola :) kazda sme vyhrali :)
VDAKA
Ľudka
2017-08-28 17:08:04
Seminár ma obohatil a nové poznatky, ale hlavne prebudil moje vnútorné ja. V minulosti som prečítala množstvo kníh, ale nebola som šťastná, niečo mi v živote stále chýbalo, akási iskrička.
Janke som si dala vypracovať asi mesiac pred seminárom intuitívny výklad na všetky oblasti, ktorý mi dal zmysel, že skutočne mi hovoril z duše. Potešila som sa keď som sa dozvedela o seminári. Medzitým som ešte stihla odpustiť a na seminári som už v piatok na terase mala pocit, že ma nič netrápi, že nemám ani oblasť na riešenie, zavládla len radosť. A čas ubehol skutočne rýchlo, akoby sa zastavil. Mala som v hlave pekné predstavy" šantenie na lúke", čo som na ňu tak uprene pozerala. V pyramíde som videla fialové a modré svetlá, najskôr sa roztvárali (ako kvety keď rozkvitajú), potom sa zas objavovali veľké a zmenšovali sa akoby vstupovali do mňa. Preto som tam bola tak dlho :-). A s príchodom domov som si napísala prvé anjelské písmo - to sa stále točí okolo lásky, cítim, že sebeláska rastie a vnútorne dieťa sa teší.
A teším sa na repete :-) . U mňa je to hlavne o myšlienkach a obrazoch v hlave. Asi rozvíjam postupne intuíciu. Ale zrazu mám pocit, že veľmi málo viem o tomto krásnom anjelskom svete a som vďačná, že som sa mi mohla otvoriť a spoznať vás dievčence s otvoreným srdcom. Rada by som sa naučila aj anjelsku kresbu, ale všetko má svoj čas.

Teraz tvrdiť smiem,
že veľmi málo viem.
Anjelský seminár,
bol pre mňa jak "kominár".
Prebudil vo mne vnútorné šťastie,
sebeláska po ňom rastie.
Bola to maličká,
poznania iskrička.
Zároveň veľmi významná.
Našťartovala zmena.
3 magické dni
Slnko ďalších dní.
Zdenka
2017-08-27 21:32:07
S láskou ďakujem Janke aj všetkým zúčastneným na seminári ..Obohatil nás o poznanie ,stretnutie s bytosťami svetla, krstnými energiami.
Bolo to príjemné stretnutie , úľava od povinností . Krásna prírody , zmena prostredia , poznanie mnohých tajomstiev , nových priateľov nás posunuli o kusok ďalej v pred .
Všetky som Vás precitla a bolo mi potešením sa s vami stretnúť , naučiť sa novému , potešiť slovom , smiechom a radosťou .
Milé dievčatá patrí vám vrúcna vďaka , ste krasné bytosti svetla s krásnymi energiami.
Šíriť lásku a svetlo ktoré je v každej z nás , nás posilní a bude v nás rásť . Posielajte ju tak ako ja teraz vám , po duhovom moste posielam lúč lásky a poznania do vašich srdiečok.
Som vo vďačnosti a teším sa na ďalšie stretnutia s Vami .
S láskou a svetlom
Zdenka
1 2
Prihláška na najbližší seminár a info tu:
Tip
Tip
Tip
Tip
Tip

 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky