Všetko je len o vašej vibrácii - Blog-články anjelskej pomoci - Anjelská pomoc

Hľadaj
Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Všetko je len o vašej vibrácii

Publikoval v Práca na sebe ·
Zamýšľali ste sa už niekedy nad „skutočným dôvodom“, prečo ochorieme, alebo prečo niektorí z nás ľahšie podliehajú choroboplodným zárodkom či dokonca rakovinovým bunkám?

Niet pochýb o tom, že keby sme dokázali identifikovať hlavnú príčinu ochorenia, objavili by sme tajomstvo zdravia a uzdravovania.

Aj keď súčasná medicína možno tvrdí, že pozná všetky odpovede, tradiční lekári nevedia nijako vysvetliť, prečo sa spontánne udravia tisíce nevyliečiteľne chorých pacientov napriek tomu, že všetko hrá proti nim.

Vlastne, projekt Remisia zozbieral viac než 35 000 prípadov lekársky zaznamenaných prípadov spontánnej remisie rôznych „nevyliečiteľných“ ochorení z celého sveta.

Títo smrteľne chorí pacienti nielenže popreli konštrukty súčasnej medicíny, ale, čo je najdôležitejšie, prekročili aj domnelé obmedzenia tela.

Prečo sú však títo pacienti, ktorí sa uzdravili sami, skôr výnimkou než pravidlom?

Aj keď sme všetci zažili vrodenú schopnosť tela hojiť menšie problémy, ako sú odreniny kože, podliatiny a zlomené kosti, väčšina z nás sa zdá mať obmedzenú schopnosť samoliečenia vážnejších problémov.

Prečo však malo „zlyháva v liečbe“ práve vtedy, keď na nej naozaj záleží?

Napokon, ak sa niektorí z nás dokážu uzdraviť z nevyliečiteľných ochorení, prečo by sme toho nemali byť schopní všetci?

Tajomstvom je vibrácia!
Práve tak, ako všetko ostatné vo vesmíre, aj ľudské telo pozostáva z vibrujúcej energie. A našťastie, keď si udržiavame optimálnu frekvenciu, naše telá fungujú bezchybne.

Vlastne, kým vibrujeme v blízkosti optimálnej frekvencie, telo automaticky lieči potenciálne fyzické záležitosti skôr, než sa vôbec prejavia nejaké zrejmé problémy – čo nám umožňuje zachovávať si dokonalé zdravie.

Hoci máme všetci schopnosť uzdravovať sa (čoho dôkazom je bežné, každodenné uzdravovanie), ak je dlhšiu dobu narušená naša optimálna frekvencia, rovnako narušená je aj prirodzená uzdravovacia schopnosť tela.

A keď sa telo nemôže patrične liečiť, môžu sa menšie fyzické problémy vystupňovať do ťažkých ochorení či chronických porúch.

V skutočnosti sa doslova všetky chronické a nevyliečiteľné ochorenia začínajú ako jednoduché fyzické problémy, ktoré by sa vyliečili, keby telo vibrovalo na optimálnej frekvencii.

Navyše, ktorákoľvek časť tela, ktorá je celé týždne, mesiace alebo roky mimo „harmonickej vibrácie“, ľahšie podlieha chorobám.

Všimili ste si napríklad niekedy, že s väčšou pravdepodobnosťou ochoriete v obdobiach stresu? Vždy, keď stres zníži našu vibráciu, je narušená imunita tela, čo z nás robí magnet na nádchy a chrípky – alebo na niečo ešte horšie.

Z toho vyplýva, že všetkým možným druhom miernych i závažných fyzických problémov vieme predchádzať jednoducho tým, že si udržiavame vysokú vibráciu.

Zázrak alebo majstrovstvo?
Chronicky nízka vibrácia môže viesť k celému radu fyzických problémov. Tieto problémy sa potom dajú liečiť zvýšením vašej vibrácie na úroveň, na ktorej sa telo dokáže liečiť samo.

Napríklad, zatiaľ čo pri nízkych frekvenciách sa rakovinovým bunkám a vírusom darí, pri vysokých frekvenciách prežiť nedokážu. To znamená, že keď zvýšime svoju vibráciu na úroveň, na ktorej prežiť nevedia, telo sa prirodzene uzdravuje.

Zatiaľ čo telo s nízkou frekvenciou je náchylné na ochorenie, liekom je zvýšenie telesnej frekvencie!

Zvýšením vibrácie tela na frekvenciu, ktoré je vodivá pre uzdravovanie, môže rovnaká vrodená samoliečiaca schopnosť, ktorá lieči menšie ranky a podliatiny, liečiť aj chronické a dokonca neliečiteľné problémy – a na základe záznamov o vyše 3500 pacientoch nikdy nie je príliš neskoro!

Vlastne už len zvýšením vibrácie tela na úroveň, na ktorej sa môže uzdravovať samo, by sme mohli byť schopní zažívať rovnaký druh „zázrakov“. A ak to tak je, potom to znamená, že všetci máme schopnosť uzdraviť sa z nevyliečiteľných ochorení!

Hoci ľudské telo, ktoré vibruje na správnej frekvencii, dokáže vyliečiť doslova všetko, dôležité je mať tiež na pamäti, že zodpovedajúca hladina našej frekvencie musí byť úmerná stupňu požadovaného liečenia.

Práve tak ako voda nemôže zovrieť bez istej hladiny tepla, ani telo nemôže liečiť pokročilé fyzické problémy bez istej hladiny vibrácie.

Ak teda chceme liečiť chronické ochorenia, neliečiteľné či dokonca smrteľné choroby, musíme dosiahnuť a udržiavať hladinu frekvencie, na ktorej má telo schopnosť intenzívneho liečenia.

Nízka telová frekvencia → narušená uzdravovacia schopnosť vedie k zdravotným problémom.
Priemerná telová frekvencia → normálna uzdravovacia schopnosť vedie k všeobecne dobrému zdravotnému stavu.
Vysoká telová frekvencia → zvýšená uzdravovacia schopnosť môže viesť k zázračnému udraveniu a optimálnemu zdraviu.
Ako teda môžeme účinne zvýšiť našu vibráciu na úroveň, na ktorej sú zdravie a uzdravovanie prirodzené?

Rozdúchanie sily samoliečenia!
Majte na pamäti, že keď sa zmieňujeme o telovej vibrácii, hovoríme o celkovej vibrácii v živote, a to znamená, že vibrácia vášho tela súvisí so všetkými vašimi myšlienkami, presvedčeniami, správaním a konaním.

Inými slovami, vaše telo je odrazom toho, ako žijete svoj život.

Uvádzame preto 7 najúčinnejších spôsobov zvýšenia vašej vibrácie na úroveň, na ktorej sa dokáže vaše telo liečiť samo.

7 najúčinnejších spôsobov na zvýšenie vibrácie:

č. 1 – Rozhodnite sa pre život!
Či už hľadáte zázračné uzdravenie, alebo chcete len zlepšiť svoje zdravie, vyžaduje sa pri tom posun vedomia – a tento kľúčový posun sa začína rozhodnutím žiť!

Hoci je očividné, že všetci fyzicky žijeme, väčšina z nás sa nikdy nerozhodla byť tu vedome. A keď takto považujeme život za niečo samozrejmé, primerane tomu trpí aj naša vibrácia.

Navyše, keď sa neodovzdáme životu a voľbe byť tu, naše telá dostávajú odkaz, že v skutočnosti nie je dôvod uzdraviť sa… čo u niektorých z nás môže viesť k šokujúcemu precitnutiu, akým je prognóza smrteľného alebo neliečiteľného ochorenia.

V takej chvíli je jasné, že ak sa chceme uzdraviť, nemôžeme už považovať život za samozrejmý, a že sa vlastne, tak ako každý nevyliečiteľne chorý pacient, ktorý sa napriek všetkému uzdravil, musíme vedome rozhodnúť pre život.

Zaviazaním sa k životu má telo náhle dôvod liečiť sa, a ak je túžba žiť dosť silná a sú teda vykonané zmeny na potvrdenie života, vieme zvýšiť telovú vibráciu na úroveň, na ktorej je prirodzené zdravie a dlhovekosť a je možné zázračné uzdravenie.


Majte na pamäti, že kvôli rozhodnutiu pre život nemusíte čeliť chmúrnej prognóze.

č. 2 Preformátujte myslenie! Myšlienky → emócie → vibrácia
Hoci zažívať v živote celý rad emócií je normálne, naše obvyklé emócie nevyhnutne určujú frekvenciu našej vibrácie. Napríklad, zatiaľ čo radosť, pokoj a nadšenie vedú k vysokej vibrácii, chronický smútok, sklamanie a hnev majú za následok nízku vibráciu.

A keďže naše emócie takmer vždy korešpondujú s našimi myšlienkami, môžeme bezpečne povedať, že naša vibrácia nemôže byť vyššia, než je kvalita našich myšlienok.

Keď teda chceme zvýšiť svoju vibráciu na úroveň, na ktorej sa vie telo uzdravovať, musíme identifikovať negatívne myslenie a zbaviť sa ho.

Je nepochybné, že sa telo nemôže uzdraviť, keď je bombardované neustálou negativitou. Patria k nej všetky slová, ktoré vyslovíte a ktoré si myslíte, keď si predstavujete to najhoršie, trápite sa, sťažujete, súdite, prehrávate si smutné spomienky, atď.

A keďže negatívne myšlienky majú za následok chorobu a tie pozitívne liečenie, musíme prevziať vládu nad svojimi mysľami a naučiť sa mať myšlienky vyvolávajúce emócie s vysokými vibráciami.

Tak či onak, vaše myšlienky vás buď uzdravia, alebo privedú k chorobe!

č. 3 – Uzdravte emocionálne rany
Keď sila životnej energie prúdi telom bez zábran, tak si vysoké vibrácie udržiavame prirodzene, a rovnako tak, keď je tok energie zablokovaný alebo spomalený, v súlade s tým sa spomaľuje aj naša vibrácia.

Keďže sa emocionálne rany v tele ukladajú, sú hlavnou príčinou zablokovanej energie a v dôsledku toho aj hlavnou príčinou zdravotných problémov.

Keď sa zbavíme emocionálnych rán, tok energie v tele prirodzene vzrastie a keď dostatočne vyčistíme emocionálne bloky, naša vibrácia môže narásť na úroveň, kedy sa telo môže liečiť samo.


č. 4 – Staňte sa imúnni voči negativite!
Či tomu veríte, alebo nie, negativita je nákazlivá a vibrácie inej osoby môžu v skutočnosti spôsobiť, že ochorieme!


Bez ohľadu na to, či si tejto dynamiky sme alebo nie sme vedomí, vzájomné vyciťovanie energie je základnou formou komunikácie a spojenia.

Vlastne vždy, keď s niekým nadviažeme kontakt, začneme prirodzene vnímať jeho emocionálnu energiu a on zasa tú našu. A keď naše energie začnú byť v súlade, zažívame emocionálne spojenie.

Vo väčšine prípadov diktuje celkovú energiu interakcie osoba s najsilnejšou energiou, čo znamená, že často namiesto toho, aby sme niečiu energiu len pociťovali, prijímame jeho energiu za vlastnú.

Navyše, keď „zachytíme“ niečiu vibráciu, naše telá reagujú tak, akoby patrila nám, v dôsledku čoho zažívame zmenu nálady alebo energie.

Na tom, samozrejme, nie je nič zlé, keď je tá osoba šťastná alebo pokojná. O celkom iný príbeh však ide vtedy, keď je smutná alebo nahnevaná.

Z preberania emócií inej osoby je zrejmé, že vibrácia je nákazlivá!

S malou dávkou uvedomenia však máme všetci schopnosť emocionálnu energiu cítiť a nedovoliť, aby negativita ovplyvňovala našu vibráciu.

Aký je teda kľúč k získaniu imunity pred negativitou?

Tento druh „získania imunity“ si vyžaduje, aby sme zistili všetky spôsoby, ktorými prijímame negatívnu energiu iného človeka.

Negativitu zvonka prijímame vždy, keď:

niekoho súdime
negatívne posudzujeme niečiu situáciu
niekoho ľutujeme
sa cítime za niekoho zodpovední
sme presvedčení, že je našou úlohou veci zlepšiť
Keďže všetci kráčame svojou vlastnou, jedinečnou cestou a nikdy nevieme, čo je pre koho najlepšie, vzdať sa posudzovania a vyslovovania názorov je zvyčajne dobrý nápad.

A tak namiesto preberania zodpovednosti za niečiu situáciu alebo snahy niečo naprávať, prečo radšej nenechať ľudí, nech si svoje problémy riešia sami?

č. 5 – Vyliečte osamelosť a otvorte svoje srdce
Keď otvoreným srdcom prúdi bezvýhradná láska, zakúšame vysokú vibráciu, ktorá aktivuje prirodzenú schopnosť tela uzdravovať sa.

Naopak, keď sa cítime osamelí a odtrhnutí od ostatných a naše srdcia sa začnú uzatvárať, láska nemôže prúdiť. A keďže podobne trpí aj naša vibrácia, často to vedie k zdravotným problémom.

Ak teda chceme zvýšiť našu vibráciu na úroveň samoliečenia, musíme vyliečiť osamelosť. Či už to znamená uzdravenie starých vzťahov alebo vytvorenie nových, dôležité je, aby sme otvorili srdcia a vyšli z našich ulít.

Na svete sú milióny osamelých ľudí, ktorí hľadajú spojenie, príležitostí je teda nadostatoč.

Okrem toho, či už to nazývate Boh, Zdroj tvorenia, Univerzum, Energia atď…., dôležité je pestovať vzťah s niečím, čo vás presahuje!

č. 6 – Láska k sebe
Nie je žiadnym prekvapením, že zakaždým, keď zaobchádzame zle sami so sebou alebo sa zanedbávame, primerane tomu klesá aj naša vibrácia.

A tak sa musíme naučiť zaobchádzať so sebou láskavo a súcitne.

Nanešťastie však väčšina ľudí zaobchádza sama so sebou zle a ani o tom nevie, čo je v skutočnosti často hlavný problém mnohých fyzických problémov.

Viac o tejto téme si môžete prečítať v článku (v angličtine): Are you in an abusive relationship with yourself? (Nachádzate sa v trýznivom vzťahu sami so sebou?)

Akokoľvek na to hľadíme, sebaláska je základom vysokej vibrácie a zdravého tela.

Preto, čo sa týka liečenia, je cvičenie sebalásky kľúčové – a sebaláskou sa všetko začína. Ale pozor, sebaláska neznamená narcisizmus. Ide o to byť spokojný sám so sebou, nie byť pyšným alebo namysleným.

č. 7 – Starostlivosť o seba
Keďže medzi starostlivosťou o seba a vibráciou je priamy vzťah, dôležité je zamerať sa na každú z nasledujúcich vecí a následne podľa nich robiť hmatateľné životné zmeny.

Buďte svojím skutočným Ja!

Zakaždým, keď robíme ústupky, alebo obetujeme svoje potreby, sny či hodnoty, aby sme boli obľúbení alebo prijímaní, nevyhnutne odvrhujeme svoje pravé Ja, následkom čoho sebaodmietanie stále znižuje našu vibráciu.

Jedna z najlepších vecí, ktoré môžete urobiť pre zvýšenie svojej vibrácie a liečenie je preto vyjadrovať svoje pravé Ja a hovoriť svoju pravdu.

Robte to, čo máte radi!

Keď robíme to, čo máme radi, zažívame prirodzene emócie s vysokou vibráciou, ako sú šťastie, radosť, pokoj, naplnenie, atď…


A to znamená, že keď sa bavíte a ste kreatívni, vaša vibrácia prirodzene stúpa. Navyše, ak chcete uzdaviť svoje telo, dôležité je zbaviť svoj život pocitu viny a povinnosti.

Namiesto nich naplňte svoj život všetkým, čo vás skutočne teší!

Vytvorte si zmysel

Ak nemáte dôvod, prečo ráno vstať, ľahko na vás padne depresia. Mať zmysel života môže mať preto nesmierny význam pre vaše zdravie a pocit pohody.

Prečo si však, namiesto čakania, kým neobjavíte nejaký veľkolepý zmysel, nevytvoriť svoj vlastný? Napríklad zmeniť niečo v živote niekoho iného dodá význam tomu vášmu – a vaša vibrácia sa prirodzene zvýši.

Majte však na pamäti, že na to, aby ste boli nabití energiou a nikdy sa nevyčerpali sa musíte vždy najprv postarať o seba, až potom dávať iným.

Prostredie

Keďže prostredie, v ktorom žijeme a pracujeme, vplýva na naše vibrácie, je dôležité si naše každodenné prostredie uvedomovať a zakaždým, keď je to možné, robiť nevyhnutné zmeny.

Okrem toho, ak neviete dať do poriadku negatívnu domácnosť či pracovné prostredie, dajú sa negatívne vplyvy neutralizovať pravidelným trávením času v prírode.

Výživa

To, čo pravidelne vkladáme do tela, má nepochybne významný vplyv na našu celkovú vibráciu.

A zatiaľ čo jedlá s nízkou vibráciou, ako sú spracované potraviny, môžu vibráciu znižovať, vibráciu tela je možné zvýšiť vedomou konzumáciou potravín s „vysokou vibráciou“ (zvyčajne rastlinného pôvodu a surové).

Pohyb

Nie je žiadnym prekvapením, že keď sme aktívni, aktivujeme v tele energiu a keď nám pohybom narastá energia, prirodzene stúpa naša vibrácia.

Vašu celkovú schopnosť uzdravovať sa teda môže zlepšovať pravidelná účasť na činnostiach, ako sú joga, plávanie, turistika, cyklistika a podobne.

Smiech

Všimli ste si už, aké ťažké je zostať negatívni, keď sa smejete?

Keďže smiech vytvára v tele výdaj energie, ide o jeden z najrýchlejších spôsobov zvýšenia vibrácie, čo znamená, že každodenným cvičením smiechu by ste sa mohli byť schopní sa liečiť.

Ten, kto povedal, že smiech je najlepší liek, nežartoval!

Existuje prípad jednej ženy, ktorá sa rozhodla kompletne zmeniť svoj život po tom, ako sa dozvedela vážnu diagnózu.

Prestala dokonca v televízii sledovať správy (plné negativity) a pozerala len veselé relácie a komédie. Zaviedla do svojho života viac smiechu a po pár mesiacoch sa úplne zo svojej choroby vyliečila.

Ide o príbeh ženy z filmu The Secret (Tajomstvo), ktorý sa dá pozrieť na Netflixe.

Buďte zázrakom!
Pokiaľ ide o tajomstvo zdravého tela a lieku na mnohé choroby, máme moc vedome uskutočňovať životné rozhodnutia a zmeny, ktoré podporujú vyššiu vibráciu.

Preto si treba pamätať týchto 7 najdôležitejších vecí:

1. Uzdravenie sa začína rozhodnutím žiť.

2. Keďže vás vaše myšlienky môžu uzdravovať, alebo robiť chorými, vedome sa rozhodnite pre tie uzdravujúce.

3. Zbavenie sa emocionálnych rán a tráum z minulosti zvýši vašu vibráciu.

4. Naučte sa byť imnúnni voči negativite zvonka.

5. Preberte zodpovednosť za osamelosť a uzdravte ju otvoreným srdcom.

6. Naučte sa sebaláske!

7. Celý život sa cvičte v starostlivosti o seba.

Keď chcete zažiť zázrak, prevezmite velenie nad svojou vibráciou!Žiadne komentáre


Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky