Čistenia-energie - Anjelská pomoc

rady, odkazy a pomoc aj pre teba
Prejsť na obsah

Čistenia-energie

Služby- Eshop
Č1, Prvá pomoc (energetická)
- je určená pre vás, ktorí práve teraz ste v energetickej nerovnováhe,následkom nejakej nepríjemnej situácie, negatívneho pôsobenia, úzkosti, strachu, paniky a potrebujete okamžite pomoc. Nenahrádza však lekársku prvú pomoc !!! Je to pomoc energetická. Je vhodná hlavne vtedy, keď cítite, že z ničoho nič sa niečo deje, niekto na vás pôsobí, alebo negatívne vysiela, či útočí...že nie ste samým sebou...
Prvú pomoc robím na diaľku ihneď (do 6. hod.zabezpečovací rituál na skľudnenie ) po zavolaní na tel.:0911 32 77 32, kde spolupracujem s Vašim Vyším Ja a najvyššími bytosťami Svetla.
Po rituáli do 48 hod. čistenie.
90,00 €
Vložiť
Č2, Čistenie osoby
Hĺbkové čistenie dospelá osoba (60€) , dieťa(40€) podľa problému, čistenie čakier, väčšinou odstránenie entít,neprajníctva, blokov, rôznych vyhlásení , strachov, úzkostí, depresií a pod.
ako i odstránenie negatívnej energie rôzneho známeho i neznámeho pôvodu.
Dôležité je:aby negatívna energia bola nahradená pozitívnou, inak sa do prázdneho miesta opäť navráti negativita.
Môžete využiť v prípade, že máte pocit nedostatku energie, smoly v živote, nedarí sa vám v práci, v podnikaní, v partnerskom vzťahu, cítite nepríjemné pocity v miestnosti, nedarí sa vám predaj nehnuteľnosti, cítite,že máte neprajníkov a závistlivcov vo svojom okolí, cítite, že v miestnosti nie ste sám a pod.
+Robím rituál na rozbehnutie čistenia+ harmonizácie.
+Dostanete afirmáciu na opakovanie+ posolstvo od anjelov na situáciu.
+Vložený zámer, buď na liečenie, alebo harmonizáciu.
Potrebujem: meno+priezvisko+dátum narodenia
Dodám: podrobný popis zistených energií, popis energií odstránených = popis v %, doporučenia a zrovnanie energií. - v PDF
60,00 €
Vložiť
Č3, Čistenie vzťahu
Áno aj vzťah sa dá vyčistiť a zobrazí sa nám v úplne inom svetle. Buď sa posilní , alebo nám bude stiahnutý závoj ilúzie a konečne partnera-vzťah uvidíme v tom pravom svetle a podnikneme kroky k náprave, alebo k zmene.
Vhodné tak pre existujúci vzťah, ako aj skončený vzťah, aj potencionálny vzťah, aby nás energie nedržali v šachu, tak isto aj pre pár, v ktorom sa partner nevie "rozhýbať" či sa pustí do vzťahu, alebo nie. Býva to veľmi zaujímavé, ako začneme po prečistení partnera vnímať.
+Výsledky do prílohy emailu v PDF + doporučenia, náhľad na prebiehajúce čistenie
+Robím rituál na rozbehnutie čistenia a harmonizácie.
+Dostanete afirmáciu na opakovanie+ posolstvo od anjelov na situáciu.
+Vložený kvantový zámer, buď na liečenie, alebo harmonizáciu.
Toto čistenie je vhodné tieto typy vzťahov, napr.: partnerské, rodičovské, súrodenecké, zamestnanecké, susedské, priateľské, klientské, obchodné a pod.
60,00 €
Vložiť
Č5, Čistenie priestoru ( i za účelom predaja)
je odstránenie negatívnej energie rôzneho známeho i neznámeho pôvodu, z priestorov,budov, domov, bytov, vecí, predmetov, obydlí, ... a pod.
Dôležité je:aby negatívna energia bola nahradená pozitívnou, inak sa do prázdneho miesta opäť navráti negativita.
Môžete využiť v prípade, že máte pocit nedostatku energie, smoly v živote, nedarí sa vám v práci, v podnikaní, cítite nepríjemné pocity v miestnosti, nedarí sa vám predaj nehnuteľnosti, cítite po návšteve niekoho, že vám doma "niečo nechal", cítite, že v miestnosti nie ste sám a pod.
Potrebujem: nákres priestoru (stačí rukou)+adresu
Dodám.zistené a zakreslené energie v plániku+ energie sa odstránia + priestory sa nabijú želanými energiami Svetla, lásky, harmónie, zdravia...
Cena: je za jedno podlažie domu, alebo bytu - súkromnej osoby
60,00 €
Vložiť
Č7,Čistenie rodovej línie (matky-otca)
Nájdeme "problém" , resp. spoznáme spoločného menovateľa problému, čo si ženy vo vašej ženskej, alebo muži vo vašej mužskej línii riešia, čo sa opakuje, čo ich vyzýva na transformáciu a následné vyliečenie v tomto živote, ďalej čo sa odohralo v minulosti, že sa deje, alebo rovnaké skúšky opakujú v tejto rodine, či už mužov a žien. Následné pochopenie,precítenie a odpustenie prinesie ukončenia cyklu opakovania, prinesie uzdravenie. Klient dostane výsledky a vysvetlenie, čo sa dialo a hlavne prečo v tej , ktorej línii +dostane liečivú afirmáciu (modlitbu), ktorú pošle po celej línii času a osudu.
60,00 €
Vložiť
Č4, Čistenie cez Akášu
*čistenie karmických záznamov , cez náhľad do Akášických záznamov, zistenie príčiny problému, jeho pochopenie, spracovanie a aj vymazanie záznamu Karmickou radou a strážcami Akáše a následné liečenie pomocou odovzdanej afirmácie pre toho konkrétneho človeka ...
čistenie pozostáva z náhľadu do Akáše za účelom získania informácii , vyčistenie ukázanej situácie a odovzdanie posolstva a prehlásenia -afirmácie.
Potrebujem: meno+priezvisko+dátum narodenia+otázku(problém)
Dodám: na email,necenzúrované zistenia, príčiny,doporučenia + afirmáciu
60,00 €
Vložiť
Č6, Anjelská návšteva
- príde k vám na návštevu anjelik, ktorého povesíte na čestné miesto v príbytku napr.pod luster v obývačke a bude u vás bývať 5 dní, poveríte ho aby zharmonizoval (vyčistil) jednu jedinú oblasť Vášho života. Potom ho pošlete naspäť ku mne. Je preto dôležité pozorne vyberať oblasť, ktorú chceme zharmonizovať. Niekedy sa stane, že my vyberieme oblasť,ktorú si myslíme, že by sa potrebovala vyčistiť, ale anjeli " poupratujú" v inej , ktorá je z hľadiska vyššieho dobra dôležitejšia. Preto berme náš zámer na pôsobenie - uvoľnene a s ľahkosťou, nechajme priestor pre zmenu.
Neskôr sami zbadáte, že to tak bolo správne a potrebné. Presný postup bude priložený.
Objednávky sa robia na týždeň.
Táto služba je bezplatná, platí sa len poštovné a balné 3€. Do ČR podľa platného cenníka.
4,00 €
Vložiť
Partnerský rituál na podporu
rituál na podporu vzťahu tak, aby vzťah dosiahol najvyššiu možnú úroveň-potenciál.Pozostáva z čistenia a harmonizácie+rituál
70,00 €
Vložiť
Návrat na obsah